Rudawy Janowice Wielkie - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zapowiedź: Olimpia II Kowary - Rudawy Janowice Wielkie

• autor: Rudawyjanowice, 2015-06-12 21:20

W przedostatniej kolejce sezonu 2014/2015 Rudawy Janowice Wielkie na wyjeździe zmierzą się z rezerwami czwartoligowej Olimpii Kowary.

Olimpia jesienią przegrała z nami 2-0 po dwóch bramkach Czarka Szarafina. Jesień w wykonaniu tej drużyny nie była rewelacyjna, jednak wiosną Kowarzanie spisywali się nader dobrze. Nie ma co się oszukiwać, rezerwy Olimpii mogą liczyć na wsparcie z czwartoligowej drużyny, jednak sam fakt codziennych treningów z czwartoligowcami znacząco wpływa na poziom gry. Na wiosnę Olimpia przegrała dwa mecze - z Pogonią Świerzawa oraz przed tygodniem z Orłem Wojcieszów (Olimpia II w tym meczu była bardzo osłabiona - pierwsza drużyna w tym samym czasie grała swój mecz ligowy). Pokazuje to, że dyspozycja tej drużyny zależy od wzmocnień z pierwszej drużyny, bez tego ławka rezerwowych Olimpii może okazać się bardzo wąska.

Tak obecnie prezentuje się tabela ligowa:

1. Włókniarz Chełmsko Śląskie Włókniarz Chełmsko Śląskie 55 bz
2. Lechia Piechowice Lechia Piechowice 50 bz
3. Woskar Szklarska Poręba Woskar Szklarska Poręba 47 bz
4. Olimpia II Kowary Olimpia II Kowary 41 bz
5. Orzeł Wojcieszów Orzeł Wojcieszów 39 plus
6. Piast Bolków Piast Bolków 39 minus
7. Orzeł Lubawka Orzeł Lubawka 36 bz
8. Rudawy Janowice Wielkie Rudawy Janowice Wielkie 36 plus
9. Pogoń Świerzawa Pogoń Świerzawa 36 plus
10. Czarni Przedwojów Czarni Przedwojów 34 minus
11. KS Łomnica KS Łomnica 30 bz
12. Chojnik Jelenia Góra Chojnik Jelenia Góra 20 bz
13. Nysa Wolbromek Nysa Wolbromek 15 bz
14. Bóbr Marciszów Bóbr Marciszów 6 bz

Pozostałe pary XXV kolejki spotkań:

Piast Bolków - Bóbr Marciszów, godz. 15:00
Orzeł Wojcieszów - Lechia Piechowice, godz. 17:00
Pogoń Świerzawa - Chojnik Jelenia Góra, godz. 17:00
Orzeł Lubawka - Nysa Wolbromek, godz. 17:00
KS Łomnica - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 17:00
Woskar Szklarska Poręba - Czarni Przedwojów, godz. 17:00

Szalenie ciekawie zapowiadają się starcia w Wojcieszowie oraz Wojcieszycach. A to z tego powodu, że w przypadku rezygnacji z gry w klasie okręgowej Chełmska (o czym się coraz szerzej słyszy) to właśnie Lechia lub Woskar w przyszłym sezonie zagrają w klasie okręgowej. O każdy punkt walczyć musi również Chojnik. Wprawdzie Wolbromek nie powinien dogonić Jeleniogórzan, jednak możliwym jest, że do B-klasy spadnie dwunasta drużyna z jednej z trzech grup jeleniogórskiej A-klasy, która w ostatecznym rozrachunku zbierze najmniej punktów. Na ten moment tą drużyną jest Chojnik, który zgromadził 20 punktów. Ich rywalami są Chmielanka Chmieleń (22 punkty w drugiej grupie) oraz KS Stare Jaroszowice (25 punktów w trzeciej grupie).

Mecz Olimpia II - Rudawy odbędzie się 12 czerwca o godzinie 11:00 na stadionie w Kowarach. Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 na orliku w Janowicach Wielkich. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.

Autor: Treść:pozostało znaków: