login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Rudawy Janowice Wielkie - strona nieoficjalna
Aktualności:
2015-08-11
To już jest koniec...
2015-07-31
Sparing w Łomnicy
2015-07-29
Pierwszy trening młodzików
Wyniki ostatniej kolejki:
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Wyniki
Mecze sparingowe
Tabela ligowa
A-klasa » Jelenia Góra I
1.
Lechia Piechowice
0
2.
Lesk Sędzisław
0
3.
Pogoń Wleń
0
4.
Orzeł Wojcieszów
0
5.
Olimpia II Kowary
0
6.
Piast Bolków
0
7.
Pogoń Świerzawa
0
8.
Orzeł Lubawka
0
9.
KS Łomnica
0
10.
Woskar Szklarska Poręba
0
11.
Czarni Przedwojów
0
12.
Chojnik Jelenia Góra
0
13.
Rudawy Janowice Wielkie
0
14.
Orzeł Mysłakowice
0
Zegar
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
6
, wczoraj:
29
ogółem:
661 818
statystyki szczegółowe
Terminarz i Wyniki
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2015-08-23
Pogoń Wleń
Woskar Szklarska Poręba
17:00
1
2015-08-23
Lesk Sędzisław
Lechia Piechowice
17:00
1
2015-08-23
Orzeł Mysłakowice
Chojnik Jelenia Góra
17:00
1
2015-08-23
KS Łomnica
Olimpia II Kowary
17:00
1
2015-08-23
Czarni Przedwojów
Piast Bolków
17:00
1
2015-08-23
Rudawy Janowice Wielkie
Orzeł Wojcieszów
11:00
1
2015-08-23
Pogoń Świerzawa
Orzeł Lubawka
17:00
2
2015-08-30
Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Lubawka
17:00
2
2015-08-30
Orzeł Wojcieszów
Pogoń Świerzawa
17:00
2
2015-08-30
Piast Bolków
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
2
2015-08-30
Olimpia II Kowary
Czarni Przedwojów
17:00
2
2015-08-30
Chojnik Jelenia Góra
KS Łomnica
17:00
2
2015-08-30
Lechia Piechowice
Orzeł Mysłakowice
17:00
2
2015-08-30
Pogoń Wleń
Lesk Sędzisław
17:00
3
2015-09-06
Lesk Sędzisław
Woskar Szklarska Poręba
17:00
3
2015-09-06
Orzeł Mysłakowice
Pogoń Wleń
17:00
3
2015-09-06
KS Łomnica
Lechia Piechowice
17:00
3
2015-09-06
Czarni Przedwojów
Chojnik Jelenia Góra
17:00
3
2015-09-06
Rudawy Janowice Wielkie
Olimpia II Kowary
11:00
3
2015-09-06
Pogoń Świerzawa
Piast Bolków
17:00
3
2015-09-06
Orzeł Lubawka
Orzeł Wojcieszów
17:00
4
2015-09-13
Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Wojcieszów
17:00
4
2015-09-13
Piast Bolków
Orzeł Lubawka
17:00
4
2015-09-13
Olimpia II Kowary
Pogoń Świerzawa
17:00
4
2015-09-13
Chojnik Jelenia Góra
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
4
2015-09-13
Lechia Piechowice
Czarni Przedwojów
17:00
4
2015-09-13
Pogoń Wleń
KS Łomnica
17:00
4
2015-09-13
Lesk Sędzisław
Orzeł Mysłakowice
17:00
5
2015-09-13
Orzeł Mysłakowice
Woskar Szklarska Poręba
17:00
5
2015-09-13
KS Łomnica
Lesk Sędzisław
17:00
5
2015-09-13
Czarni Przedwojów
Pogoń Wleń
17:00
5
2015-09-13
Rudawy Janowice Wielkie
Lechia Piechowice
17:00
5
2015-09-13
Pogoń Świerzawa
Chojnik Jelenia Góra
17:00
5
2015-09-13
Orzeł Lubawka
Olimpia II Kowary
17:00
5
2015-09-13
Orzeł Wojcieszów
Piast Bolków
17:00
6
2015-09-27
Woskar Szklarska Poręba
Piast Bolków
17:00
6
2015-09-27
Olimpia II Kowary
Orzeł Wojcieszów
17:00
6
2015-09-27
Chojnik Jelenia Góra
Orzeł Lubawka
17:00
6
2015-09-27
Lechia Piechowice
Pogoń Świerzawa
17:00
6
2015-09-27
Pogoń Wleń
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
6
2015-09-27
Lesk Sędzisław
Czarni Przedwojów
17:00
6
2015-09-27
Orzeł Mysłakowice
KS Łomnica
17:00
7
2015-10-04
KS Łomnica
Woskar Szklarska Poręba
17:00
7
2015-10-04
Czarni Przedwojów
Orzeł Mysłakowice
17:00
7
2015-10-04
Rudawy Janowice Wielkie
Lesk Sędzisław
17:00
7
2015-10-04
Pogoń Świerzawa
Pogoń Wleń
17:00
7
2015-10-04
Orzeł Lubawka
Lechia Piechowice
17:00
7
2015-10-04
Orzeł Wojcieszów
Chojnik Jelenia Góra
17:00
7
2015-10-04
Piast Bolków
Olimpia II Kowary
17:00
8
2015-10-11
Woskar Szklarska Poręba
Olimpia II Kowary
17:00
8
2015-10-11
Chojnik Jelenia Góra
Piast Bolków
17:00
8
2015-10-11
Lechia Piechowice
Orzeł Wojcieszów
17:00
8
2015-10-11
Pogoń Wleń
Orzeł Lubawka
17:00
8
2015-10-11
Lesk Sędzisław
Pogoń Świerzawa
17:00
8
2015-10-11
Orzeł Mysłakowice
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
8
2015-10-11
KS Łomnica
Czarni Przedwojów
17:00
9
2015-10-18
Czarni Przedwojów
Woskar Szklarska Poręba
17:00
9
2015-10-18
Rudawy Janowice Wielkie
KS Łomnica
17:00
9
2015-10-18
Pogoń Świerzawa
Orzeł Mysłakowice
17:00
9
2015-10-18
Orzeł Lubawka
Lesk Sędzisław
17:00
9
2015-10-18
Orzeł Wojcieszów
Pogoń Wleń
17:00
9
2015-10-18
Piast Bolków
Lechia Piechowice
17:00
9
2015-10-18
Olimpia II Kowary
Chojnik Jelenia Góra
17:00
10
2015-10-25
Woskar Szklarska Poręba
Chojnik Jelenia Góra
17:00
10
2015-10-25
Lechia Piechowice
Olimpia II Kowary
17:00
10
2015-10-25
Pogoń Wleń
Piast Bolków
17:00
10
2015-10-25
Lesk Sędzisław
Orzeł Wojcieszów
17:00
10
2015-10-25
Orzeł Mysłakowice
Orzeł Lubawka
17:00
10
2015-10-25
KS Łomnica
Pogoń Świerzawa
17:00
10
2015-10-25
Czarni Przedwojów
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
11
2015-11-08
Rudawy Janowice Wielkie
Woskar Szklarska Poręba
17:00
11
2015-11-08
Pogoń Świerzawa
Czarni Przedwojów
17:00
11
2015-11-08
Orzeł Lubawka
KS Łomnica
17:00
11
2015-11-08
Orzeł Wojcieszów
Orzeł Mysłakowice
17:00
11
2015-11-08
Piast Bolków
Lesk Sędzisław
17:00
11
2015-11-08
Olimpia II Kowary
Pogoń Wleń
17:00
11
2015-11-08
Chojnik Jelenia Góra
Lechia Piechowice
17:00
12
2015-11-11
Woskar Szklarska Poręba
Lechia Piechowice
17:00
12
2015-11-11
Pogoń Wleń
Chojnik Jelenia Góra
17:00
12
2015-11-11
Lesk Sędzisław
Olimpia II Kowary
17:00
12
2015-11-11
Orzeł Mysłakowice
Piast Bolków
17:00
12
2015-11-11
KS Łomnica
Orzeł Wojcieszów
17:00
12
2015-11-11
Czarni Przedwojów
Orzeł Lubawka
17:00
12
2015-11-11
Rudawy Janowice Wielkie
Pogoń Świerzawa
17:00
13
2015-11-15
Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba
17:00
13
2015-11-15
Orzeł Lubawka
Rudawy Janowice Wielkie
17:00
13
2015-11-15
Orzeł Wojcieszów
Czarni Przedwojów
17:00
13
2015-11-15
Piast Bolków
KS Łomnica
17:00
13
2015-11-15
Olimpia II Kowary
Orzeł Mysłakowice
17:00
13
2015-11-15
Chojnik Jelenia Góra
Lesk Sędzisław
17:00
13
2015-11-15
Lechia Piechowice
Pogoń Wleń
17:00
Menu główne
Strona główna
Rudawy Janowice Wielkie
Drużyna Seniorów
Kadra Seniorów
Terminarz i Wyniki
Tabela Seniorów
Gmina Janowice Wielkie
Stadion
Sponsorzy
Profil na Facebook
Kontakt z GLKS
Reklama
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Najlepiej asystujący
Ilość kartek
Logowanie
Zarejestruj się